Europos parkas – Branding Design

Ivaizdžio atnaujinimas

Darbo tikslas. Išnagrinėti parko firminį stilių sukurti naują, patrauklų ir modernų Europos parko įvaizdį, bei vizualinę komunikaciją, kuri suteiktų parkui išskirtinumo ir keltų susidomėjimą apsilankyti jame.

Sukurtas logotipas, buvo atnaujintas pagal jų pirmąją skulptūrą. Supaprastindamas ir apmažindamas detalių, taip logotipas bus lengvai atpažįstamas ir lengvai įsimintinas. 4 linijos žymi logotipo svarbiausias skulptūros charakteristikas. Atnaujintas logotipo šriftas, kuris akrtu sudaro bendrą visumą yra tvirtas, aiškus, gerai ir lengvai skaitomas, modernus, pasitikėjimą duodantis šriftas.

Spalvų paletę sudaro 4 pagrindinės spalvos – žalia, pilka, šviesiai mėlyna ir juoda spalvos. Spalvos pasirinktos natūralios pagal parko aplinką, kadangi Europos parkas randasi miško apsuptyje ir po atviru dangumi yra naudojamos žalia ir mėlyna. Parke yra daug skulptūrų kurios sudarytos iš akmens, metalo ir kitų medžiagų todėl naudojamos pilka ir juoda spalvos.

Išanalizavęs sektinus parkus, bei muziejus ir sužinojęs kas yra svarbu parkui ir muziejui, atnaujinau jų puslapį, kuris yra patogus vartotojui, turi aiškią navigaciją, bei turi patrauklų grafinį sprendimą. Pats dizainas yra švarus ir modernus, neperkrautas informacijos pertekliumi. Puslapio grafiniai elementai yra parko koreguotos nuotraukos, bei firminio stiliaus elementai ir paternai.

Plakatų serija kuri komunijuoja žymias Europos parko skulptūras. Taip yra norima pritraukti, bei sudominti žmones. Taip pat plakate yra trumpas skulptųros koncepto aprašymas. Plakatuose yra naudojami firmininio stiliaus spalvos, bei ženklai.

Žemėlapis yra minimalistinis kuris susideda iš firminių spalvų ir akcentų. Firminius akcentus naudoju kaip piktogramas sužymėti ir atskirti Lietuvių, Europos, JAV ir kitų šalių menininkų skulptūras.